Coşkun Hukuk ve Danışmanlık bürosu olarak,  2011 yılından bu yana deneyimli ve uzman kadromuzla gerek tüzel gerekse gerçek kişi müvekkillerimizin tüm hukuki sorunlarında en uygun hukuki çözümü özenle hızlı etkin  ve en yüksek kalitede  üretmekteyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren büromuzun temel yaklaşımı , Mesleki ve Etik değerlere  uygun saygılı , hukukun üstünlüğü ilkesini  benimsemiş, Hukukun her alanında uzmanlaşmış kadrosuyla dinamik ve yenilikçi bir biçimde  müvekkillerimize hizmet vermektir.

Müvekkillerimizin gerçek ihtiyaçlarını tespit etmek sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız ile müvekkillerimiz ile olan ilişkilerimizin dürüstlük çerçevesinde uzun süreli ve kalıcı olmasını sağlamaktır.

KURUCU ORTAK

Av. Emel COŞKUN
2009 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Kariyerinin ilk yıllarında Pehlivan Hukuk Bürosunda stajını tamamlamış ve  Sosyal Güvenlik Kurumu vekilliği, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O, UEDAŞ kurum vekilliği yapmıştır. 2012 yılından bu yana ise QNB Finansbank A.Ş Bursa  sözleşmeli vekili  olarak, kredi kartı, bireysel tüketici kredisi  ticari krediler, rehinin paraya çevrilmesi ,ve ipoteğin paraya çevrilmesi yoluyla takiplere  ilişkin icra ve dava takiplerini yürütmektedir. Özellikle Ticaret Hukuku, Sınai Mülkiyet Hakları Hukuku, Fikri Haklar Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile hukuku  alanlarında uzmanlaşmıştır.

KURUCU ORTAK

Av. Ahmet COŞKUN
2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren kurucusu olduğu Coşkun Hukuk ve Danışmanlık bürosunda deneyimli çalışma arkadaşları ile yoğun olarak   İş ve Sosyal  Güvenlik Hukuku, Ticaret hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermekte, şirketlerin taraf oldukları uyuşmazlıkların çözümüne katkı sağlamaktadır. Ayrıca işçi alacakları, iş kazaları ve  trafik kazasından kaynaklı tazminat davalarında etkin bir şekilde faaliyetlerini  yürütmektedir. Ayrıca İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.

Av. Mustafa Berat SAĞDIÇ
2020 yılında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince birçok sertifika programına ve gelişim seminerlerine
katılmıştır. Coşkun Hukuk Bürosu bünyesine 2020 yılında avukatlık stajı itibariyle katılan Mustafa Berat Sağdıç; Sigorta ve Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku ile İcra ve İflas Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.